Spekter Spartler Stiv Klinge 1,5 “
99,00 kr.
Engelsk stålspartel. En stiv spartel med smedet klinge i ét stykke og træbeklædt skaft.
Den professionelle malers favorit håndspartel.
Stiv smedet konisk klinge, der går hele vejen igennem håndtaget
Træskaft af afrundet hårdtræ
Vil du kun have det … læs mere her
Beskrivelse
Yderligere beskrivelse og flere billeder her:
Mange leder efter den billigste Spekter Spartel Stiv Klinge 1,5 ” på nettet, og de ender oftest ud med at finde tilbud her: Gå til shop
Spekter Spartel Stiv Klinge 1,5 ” fra BN Farver
Spekter Spartel Stiv Klinge 1,5 ” er en af de mest populære varer her på shoppen i vores gruppe af varer MALERVÆRKTØJ > SPARTlER OG SKRABERE. Der følger også lovpligtige 14 dages returret som er en fin sikkerhed for dig, hvis du nu fortryder dig køb af din vare. Den gode service betyder at rigtig mange i Danmark køber deres Spekter Spartel Stiv Klinge 1,5 ” i den kendte webshop BNFarver.dk, der virkelig har samlet toppen af de mest populære varer. Det store vareudvalg giver en stor pulje af varer, og her kan du shoppe løs efter lækre varer, og der kan klikkes køb på dette produkt. Købes der ind i online webshops er priserne bedre- fordi webshoppen ikke har udgifter til en fysisk butik.
Spekter Spartel Stiv Klinge 1,5 ” og fordele ved at købe online
Køber du produkter i forskellige webshops, er der bedre fordele, så du på nogle områder er bedre stillet, end hvis du handler I fysiske butikker. Alle danske webshops skal jævnfør loven give 14 dages returret. når du har handlet dine varer, der er endda shops, der vælger at give mere og forlænger din returret til mere end de 14 dage. Oveni returretten har du online også et ret stort udvalg af varer og shops, og det er let at gennemskue, hvilken pris og betingelser der er bedst, når man kan se de forskellige shops priser med det samme. Og du kan endda gøre det så snart du lige har fem minutter, og sidder ved computeren eller med din telefon. Når du handler online er du også fri for, at skulle slæbe varerne hjem fra butikken. Når du har købt dine varer, sendes de til din adresse, eller du kan bede dem om at sende til dit arbejde i stedet for, så du kan vælge det, det er lettes for dig. I onlineshoppen er der ingen kø så det er direkte til kassen, når du er færdig med at handle, så spilder du ikke din tid på at vente på fru Hansen, der lige skal spørge om, hvad hver enkelt ting koster.
42 reviews for Spekter Spartler Stiv Klinge 1,5 "